Przejdź do treści
Nasze projekty

Kreuj swoją wizję w sieci razem z nami

Opinie klientów

5/5

Stworzona strona internetowa do mojej działalności wizualnie elegancko się prezentuję, wszystko działa bez zarzutu, jest funkcjonalna zarówno na laptopie, tablecie jak i telefonie (jest w pełni responsywna). Ważne, że współpraca z firmą była bezproblemowa, świetna komunikacja, dopasowanie oferty do klienta.

Małgorzata Kochanska- Slama

5/5
Chciałabym z całego serca polecić Marzenę jako jedną z najbardziej dla mnie kompetentnych osób do tworzenia stron internetowych. Współpracując z nią, czułam się jakby czytała mi w myślach. Efekt jej zaangażowania można podziwiać na mojej stronie www.prawdziwe-wsparcie.pl To mówi samo za siebie!
 

Edyta Cholewińska

5/5
Chciałabym serdecznie polecić firmę He & She – Web Design. Stworzona przez Marzenę strona dla mojej działalności –  www.thermomixuj.pl – spełnia wszelkie moje oczekiwania. Projekt został wykonany szybko, profesjonalnie. Otrzymałam też bezpłatne wsparcie techniczne po zakończeniu projektu, co było bardzo pomocne! Gorąco polecam!

Patrycja Gieniec

5/5
Polecam usługi firmy He & She Web Design.  Zaprojektowana przez nich strona jest elegancka, funkcjonalna, szybka, jak również pozycjonowanie przynosi zadowalające efekty. Obsługa klienta na wysokim poziomie, od początku jasne zasady współpracy. Serdecznie polecam usługi firmy  He & She – Web Design.   www.homerenovationglasgow.co.uk
 

Home Renovation Company – Glasgow