Przejdź do treści
Nasze projekty

Kreuj swoją wizję w sieci razem z nami

Opinie klientów

5/5

Stworzona strona internetowa do mojej działalności wizualnie elegancko się prezentuję, wszystko działa bez zarzutu, jest funkcjonalna zarówno na laptopie, tablecie jak i telefonie (jest w pełni responsywna). Ważne, że współpraca z firmą była bezproblemowa, świetna komunikacja, dopasowanie oferty do klienta oraz niewątpliwie atrakcyjna cena usługi.

Małgorzata Kochanska- Slama

5/5
Chciałabym z całego serca polecić Marzenę jako jedną z najbardziej dla mnie kompetentnych osób do tworzenia stron internetowych. Współpracując z nią, czułam się jakby czytała mi w myślach. Efekt jej zaangażowania można podziwiać na mojej stronie www.prawdziwe-wsparcie.pl To mówi samo za siebie!
 

Edyta Cholewińska

5/5
Chciałabym serdecznie polecić firmę He & She – Web Design. Stworzona przez Marzenę strona dla mojej działalności –  www.thermomixuj.pl – spełnia wszelkie moje oczekiwania. Projekt został wykonany szybko, profesjonalnie i w atrakcyjnej cenie. Otrzymałam też bezpłatne wsparcie techniczne po zakończeniu projektu, co było bardzo pomocne! Gorąco polecam!

Patrycja Gieniec

5/5
Polecam usługi firmy He & She Web Design.  Zaprojektowana przez nich strona jest elegancka, funkcjonalna, szybka, jak również pozycjonowanie przynosi zadowalające efekty. Obsługa klienta na wysokim poziomie, od początku jasne zasady współpracy a do tego atrakcyjna cena usługi. Serdecznie polecam usługi firmy  He & She – Web Design.   www.homerenovationglasgow.co.uk
 

Home Renovation Company – Glasgow